전인푸드

روش را بیاموزید من لینک سازی خارجی خود را در 2 روز درمان کردم

페이지 정보

profile_image
작성자 Lenora
댓글 0건 조회 63회 작성일 23-11-16 05:01

본문

back-link.jpgممکن است لینک دریافتی از یک سایت با اعتبار و ارزش بالا در مقایسه با یک سایت ضعیف تر تاثیر کمتری بر سئو سایت شما داشته باشد. یکی از ملاک های مهم در لینک سازی خارجی , باید از وبسایت هایی لینک بگ بگویرید که دارای اعتبار بسیار بالایی هستند هرچه اعتبار ان صفحه بیشتر باشد لینک شما تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت به عنوان مثال شاید در نتایج دیده باشید که وبسایتی با یک میلیون بکلینک از وبسایتی با 30 هزار بک لینک در نتایج پایین تر است .

پس از خرید بک لینک و اجرای راهکارهای معرفی شده توسط وبمسترسلام، در عرض چند ماه، رتبه سایت از صفحات پایین گوگل به صفحات اول گوگل صعود کرد. در آن زمان، این سایت در صفحات پایین گوگل قرار داشت و با توجه به محتوای خوب و کاربردی که داشت، برای من این موضوع بسیار ناراحت کننده بود.

شما به عنوان صاحب سایت که به دنبال سئو حرفه ای و کسب یک جایگاه خوب و مناسب در نتایج گوگل هستید و برای کسب و کار خود برنامه ریزی دراز مدتی را در نظر گرفته اید، مسلما خرید بک لینک روش خوب و مناسبی نمی باشد حتی ممکن است شما را با مشکلات جدی روبرو کند در اینجا ما لیست سایت هایی جهت خرید بک لینک دانشگاهی - لیست سایت های edս جدید را برای شما اماده کرده ایم که با خرید این لیست به راحتی و بصورت رایگان می توانید برای سایت های خود در قدرتمندترین سایت های دانشگاهی بک لینک بسازید.

2- بعد از خرید بک لینک، پس از چه مدتی می توانیم شاهد نتایج آن باشیم؟ چرا خرید بک لینک چیست؟ لینک میتواند تأثیر منفی بر سایت داشته باشد؟ اما سوال اصلی آن است که چرا ما باید ارزشی را به صفحه دیگران انتقال ندهیم؟ اما بخش دیگر از هزینه ها مربوط به اجرت سئوکار می باشد که ممکن است هزینه اجرت هر متخصصی با دیگری متفاوت باشد.

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.